Ośrodek Debaty Międzynarodowej Poznań

SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW

DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Piknik charytatywny „Mam tę moc” – zdjęcia

Piknik charytatywny „Mam tę moc” z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka już za nami!

Wszyscy wspólnie pokazaliśmy naszą MOC! Zabawa była świetna, a mała Amelka Anisovych – ukraiński symbol walki o wolność, bawiła się razem z innymi dziećmi na skwerze im. Obrońców Ukrainy 2022.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, partnerom i sponsorom dzisiejszego wydarzenia!

Szczególne podziękowania należą się Sekretarzowi Stanu w MSZ Szymonowi Szynkowskiemu vel Sęk, który objął patronatem honorowym dzisiejszy piknik. Panie Ministrze, to był dla nas ogromny zaszczyt!

Osobne podziękowania należą się TVP3 Poznań, TVP ABC – partnerom i współorganizatorom pikniku. Dziękujemy wszystkim pracownikom Telewizji Polskiej za bardzo dobrą współpracę!!! Bez Was nie byłoby możliwe zorganizować niniejszego przedsięwzięcia!

Dziękujemy organizacjom pozarządowym współpracującym w ramach Cyryl Club, którzy byli współorganizatorami wydarzenia – Instytut Poznański, Projekt Poznań, Studenci dla Rzeczypospolitej – Poznań, Stowarzyszenie „Dla Polski”.

Ogromne podziękowania dla Fundacji Zakłady Kórnickie za wsparcie finansowe!

Dziękujemy Małemu Przewodnikowi Katolickiemu za ogromne dary i fantastyczne stoisko z wieloma atrakcjami, gdzie m.in. odbywała się akcja „Serce dla Pokoju”. Dodatkowo dziękujemy Owieczce Magdzie za zabawę z dziećmi!

Dziękujemy Fundacji Rysy za obecność podczas pikniku i naukę pierwszej pomocy dla najmłodszych!

Dziękujemy IKEA Poznań za ogromny dar serca w postaci niezliczonej ilości pluszaków i pisaków, które zostały przeznaczone na losy.

Dziękujemy Siostrom Serafitkom, Siostrom Albertynkom oraz Siostrom Franciszkankom za PRZEPYSZNE smakołyki dla najmłodszych (i nie tylko).

Dziękujemy cichym bohaterom z grillem, którzy nakarmili dzisiaj wszystkich uczestników pikniku, a wcześniej przez dwa miesiące wydawali kiełbaski uchodźcom z Ukrainy na poznańskiej Arenie.

Dziękujemy Aranżacjom Balonowym za PRZEPIĘKNĄ girlandę, która przyozdobiła znajdującą się na skwerze im. Obrońców Ukrainy 2022 bramkę upamiętniającą Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie.

Dziękujemy Parafii św. Rocha w Poznaniu za udostępnienie krzesełek i stołów na nasze stanowiska! W tym miejscu należą się również podziękowania dla Szkoły Podstawowej im. Prof. Adama Wodziczki w Rogalinku za wypożyczenie stolików i krzesełeczek dla dzieci.

Dziękujemy Lechowi Poznań za wspaniałe dary w postaci piłki i fankart z autografami mistrzowskiej drużyny. Dziękujemy także Warcie Poznań za fantastyczne gadżety promocyjne. Niebiesko-biała i #ZielonaEnergia zagościła dzisiaj w sercach wszystkich dzieci!

Dziękujemy firmie KnockKnock oraz Szufladka za zapewnienie świetnej zabawy dla dzieci!

Dziękujemy Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. L. Grajka w Swarzędzu za wykonanie z drewna i przekazanie na losy przepięknych aniołków, zwierząt oraz gołąbka pokoju!

Dziękujemy również Instytutowi Pamięci Narodowej w Poznaniu za przekazane materiały edukacyjne na losy.

Dziękujemy wszystkim policjantom, strażakom, medykom oraz psu policyjnemu za obecność, zapewnienie bezpieczeństwa oraz możliwość rozmowy.

Osobne i ogromne podziękowania należą się wszystkim NAJLEPSZYM ARTYSTOM, którzy wystąpili podczas dzisiejszego pikniku – Amelii Anisovych, Michalinie Dudek, Anastasi Gerasimchuk, Teatr Muzyczny w Poznaniu, Teatr Wariate oraz The Brombergers. Osobne podziękowania dla prowadzących dzisiejsze wydarzenie – p. Oksana Hamerska oraz p. Marek Cyris!

Podziękowania należą się także wszystkim WSPANIAŁYM WOLONTARIUSZOM, którzy poświęcili swój wolny czas, aby wspomóc nas w organizacji świetnej zabawy dla dzieci i zbiórce pieniędzy na odbudowę przez Fundacja Świętego Mikołaja świetlicy dla dzieci w Iwano-Frankiwsku.

Dziękujemy Fundacji Świętego Mikołaja za możliwość dołączenia do tej szlachetnej inicjatywy!

Na końcu chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom dzisiejszego pikniku – wspólnie uzbieraliśmy wiele pieniędzy, które z przysłużą się odbudowie świetlicy dla dzieci!

DZIĘKUJEMY!!!

 

   

%d bloggers like this: