Ośrodek Debaty Międzynarodowej Poznań

SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW

DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Aktualne nabory w organizacjach oraz instytucjach międzynarodowych – listopad 2023

Wszystkich zainteresowanych pracą, stażem bądź dodatkową aktywnością w organizacjach i instytucjach międzynarodowych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacją Ministerstwa Spraw Zagranicznych o trwających naborach.Osoby, które dokonają zgłoszenia w niżej wymienionych naborach uprasza się o przekazanie informacji o tym fakcie Ministerstwu Spraw Zagranicznych na adres konkursy@msz.gov.pl, z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości. Ogłoszenia, których termin aplikacji mija w listopadzie 2023 roku, prezentują się następująco:

 

  • Komisja Europejska, podległe jej agencje i instytucje oferują płatne staże dla absolwentów szkół wyższych, a także dla osób studiujących co najmniej trzy lata. O odbycie praktyki lub stażu nie mogą się ubiegać osoby, które pracowały lub odbyły praktykę lub staż (trwające dłużej niż 6 tygodni) w jakiejkolwiek unijnej instytucji (agencji itp.). Czas trwania wynosi 5 miesięcy. Terminy najbliższego rozpoczęcia stażu to 1 marca 2024 roku. Dodatkowe informacje, kryteria naboru oraz zasady aplikowania znajdują się na stronie: https://traineeships.ec.europa.eu/, zaś odnośniki do stron organizacji międzynarodowych, które prowadzą nabory znajdują się na stronie: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/przydatne-linki.

 

  • Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) prowadzi nabór na stanowiska administratorów w dziedzinie transportu. Nabór prowadzony jest do 7 listopada 2023 roku do godz. 12:00. Więcej informacji na temat wymaganych kwalifikacji i warunków udziału w konkursie oraz procesu zgłaszania się do konkursu można znaleźć na stronie: https://eu-careers.europa.eu/pl/administrators-field-transport.

 

 

  • UNESCO informuje o wolnych stanowiskach pracy, między innymi między innymi w sektorze kultury, biurze dyrekcji generalnej, sektorze budżetu i finansów w dziedzinie nauk przyrodniczych oraz biurze planowania strategicznego, na stronie internetowej organizacji: https://careers.unesco.org/go/All-jobs-openings/782502/.

 

 

 

  • Międzynarodowy Fundusz Rozwoju Rolnictwa (IFAD) prowadzi nabory na szereg stanowisk. Szczegółowe informacje dotyczące naborów znajdują się na: https://www.ifad.org/en/careers.

 

 

%d bloggers like this: