Ośrodek Debaty Międzynarodowej Poznań

SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW

DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Spotkanie inaugurujące działalność Regionalnych Ośrodków Debaty Międzynarodowej

W dniach 26-27 kwietnia 2022 r. mieliśmy zaszczyt być obecni na ogólnopolskim zjeździe inauguracyjnym sieci Regionalnych Ośrodków Debaty Międzynarodowej w latach 2022-2024. W uroczystości otwarcia wziął udział m.in. Szef Służby Zagranicznej Arkady Rzegocki, a także Arkadiusz Radwan – Zastępca Dyrektora Akademii Dyplomatycznej ds. współpracy międzynarodowej i promocji oraz Marta Zielińska-Śliwka – Zastępca Dyrektora Akademii Dyplomatycznej ds. kształcenia i rozwoju.

Podczas uroczystości otrzymaliśmy potwierdzenie ze strony Ministerstwa Spraw Zagranicznych, że w latach 2022-2024 RODM w Poznaniu będzie prowadzony przez Instytut Poznański.

Deklarujemy, że będziemy ciężko pracować, aby promować polską politykę zagraniczną oraz zachęcać do wiązania swojego życia z pracą w dyplomacji. Dziękujemy za zaufanie.

Więcej o wydarzeniu można przeczytać na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: https://www.gov.pl/web/akademiadyplomatyczna/spotkanie-inaugurujace-prace-sieci-regionalnych-osrodkow-debaty-miedzynarodowej-2022-2025?fbclid=IwAR3KKyssLH6Nw7HflCv-kXWmOu_FVJNSUEQalj4zb9gJQnYCszByU8iowF4